Coaching závodních jezdců

Co je potřeba k úspěchu, jak utratit co nejméně peněz a jak se na závody připravit fyzicky i psychicky? Troufám si tvrdit, že za 20 let kariéry jsem pochopil, v čem závodění spočívá a jaké faktory vedou k (ne)úspěchu. V současnosti se kromě vlastní činnosti věnuji také tréninku závodníků.

Vybraným jedincům pomáhám s kompletní přípravou na závodní víkendy – fyzická kondice, trénink na simulátoru, mentální rozpoložení, analýza telemetrie, závodní rady, konzultace technických změn na voze a celkový servis během víkendu tak, aby se pilot mohl soustředit především na to nejdůležitější – výkon na dráze. A v neposlední řadě jsem odborníkem na zapíjení úspěchů.
Výběr jezdců probíhá podle vlastních kritérií a zpravidla musí jít o oboustrannou „win-win“ situaci.

 

Vyberte si formu coachingu

  • Víkendová spolupráce

    Vy máte funkční tým, já se připojím a pomůžu s přípravou týmu, analýzou telemetrie, nastavením auta a případně se pokusím pomoct optimalizovat styl jízdy (a za příplatek vás i pochválím)

  • Spolupráce v rámci značky Praga

    Vy chcete zkusit závodní Pragovku, já zařídím kompletní test, kterým vás budu provázet a pomůžu bez ohledu na to, zda už s podobným autem zkušenost máte nebo ne

  • Dlouhodobá příprava na závody

    Oba si sedneme lidsky i přístupem, poradím s výběrem vhodného auta, série, přípravy na závody a k tomu vám budu dělat asistentku na každém kroku tak, aby váš růst byl co nejefektivnější po finanční i jezdecké stránce

  • Ceny individuálně dle rozsahu