Kurzy driftování

Timing. Načasování. Respektive správné načasování je alfou omegou driftování na všech druzích povrchu. Od sněhu, přes mokrý asfalt až po suché podmínky.

Driftování na sněhu i mokrém asfaltu pro začínající i pokročilé jezdce. Zimní trénink na zasněžených tratích v rakouském Lungau, kde nejen v rámci akcí Klubu sportovních aut nabízím koučink jeden na jednoho v nejlépe osvědčeném modelu, kdy sedím vedle vás.

Driftování na mokrém asfaltu je perfektní poměr mezi zábavou, nutností pokročilejšího ovládání a amortizací auta. Zpravidla ho doporučuji až po absolvování základního levelu na sněhu. Pro soukromé tréninky využívám především rakouských polygonů, které jsou kropené. Během dvou dnů tréninku nejen zdegustujeme úrodu z místních vinic, ale především výrazně posuneme řidičské schopnosti při pohledu bočních oknem. Na tuto akci preferuji pouze auta s pohonem zadní nápravy.

 

Vyberte si formu kurzu

  • Základní trénink

    Pro rozjezd a vzájemné poznání preferuji první trénink v Sosnové nebo jiném menším okruhu.

  • Pokročilý trénink

    Dvoudenní driftovací kurz v rakouském Melku na mokrém asfaltu, po celou dobu jsem s vámi v autě, řešíme základní návyky a postupem času táhlejší a rychlejší driftování.

  • Snow driving

    Dvoudenní trénink v rakouských Alpách v rámci akce KSA nebo jiného klubu, individuální přístup ze sedadla spolujezdce, večerní coaching na baru.

  • Ceny individuálně dle rozsahu