Ciao

Vítám vás na mém webu. Vedle portfolia nabízených služeb budu pravidelně udržovat i sekci blog. Rád bych zde bez velkých okolků komentoval dění ze závodů a dalších doprovodných akcí. A pokud možno i s jistou dávkou vtipu a nadsázky. PR články nečekejte, budou to čistě zážitky a pocity bez velkých oslavných průpovídek a sebeboostování. Jsem ze současného prostředí v motorsportu trochu znechucen a chci to dělat upřímně a hlavně po svém.

Nárazově možná přibude recenze aut, které za to stojí. Díky spolupráci s AMG Driving Academy a Klubem sportovních aut se mi občas naskytne zajímává příležitost ke svezení. Kromě závodění vás zde budu informovat o aktuální nabídce coachingu, svezení na sněhu nebo i v závodní Pragovce. Nově totiž s týmovým kolegou Tomášem Vojtěchem připravujeme jednu Pragu R1, kterou budeme těm rozumnějším a vybraným jedincům pronajímat na okruhu. O tom, ale až v jiném blogu.

Tenhle blog nebude pro masy lidí, ale pro pár lidí z mého okolí a fandů naladěných na stejnou vlnu. Poslední svého druhu.. .))

AJ