Praga Arrive & Drive

Díky úzké spolupráci s firmou Praga Cars nabízíme možnost testování závodního vozu Praga R1. V rychlosti na jedno kolo dokáže Pragovka porážet současné vozy kategorie GT3 a LMP3. I proto je zážitek z jízdy pro běžné trackday jezdce nezapomenutelný a zdaleka převyšuje pocit z jízdy i toho nejsportovnějšího porsche. 

360 koní, 630 kilogramů, 6-stupňová sekvenční převodovka, výkonné brzdy a obrovský přítlak. Zpravidla doporučujeme alespoň hodinu jízdy (2x 30min) v jednom dni, protože řidičské vjemy jsou od běžných sportovních aut odlišné a trvá jistou dobu, než si člověk zvykne. Orientační cena za hodinu jízdy je 1760 euro včetně veškerých nákladů – poplatek za okruh, servis, doprava, pneumatiky, chlebíčky, … 

Testování zpravidla probíhá na mosteckém okruhu, nicméně několik termínů budeme mít i v Brně, na Slovakiaringu a během zimního období i v teplejších destinacích. Samozřejmostí během testu je má přítomnost, což v překladu znamená výraznou pomoc s pochopením ovládání auta, rozbor a vyhodnocení dat telemetrie, případně nastavení podvozku.

Pokud by jste chtěli projít podrobnější informace, jsem k dispozici na mailu nebo telefonu.

AJ